explorerunivers » Your first category » Reklama

Shitet Chrysler PT C ruiser 2.2CRD Diesel

Published the Wed Aug 23, 2017 9:24 pm
  • icon Price Price : 2 600 Euro
  • icon Country Country : Shqipëria
  • icon City City : Tiranë

Description :

Shitet Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Diesel i sapo ardhur nga Gjermania i targuar dhe me letra të paguara deri më 31 mars 2018. Në gjendje perfekte. Makina ka 230 000 Klm të bëra.
Shitet per arsye emigrimi.

Vendor details